Search
 

Bilgi ve Deneyim

TAV IT olarak son derece zengin beceri ve yeteneklere sahip işgücümüzle gurur duyuyoruz. TAV IT’de bir kariyer sahibi olmak, müşterilerimizin ve grup şirketlerimizin iş yükünü hafifletmek ve basitleştirmek anlamına geliyor. Bu da birlikte çalışmak ve birlikte öğrenmek demek. TAV IT’li olmanın sizlere sunabileceği olanakları keşfedin.


Ne Yapıyoruz?

TAV IT, havalimanı yönetimindeki işletmeciler ve diğer iş ortakları için sunduğu entegre anahtar teslimi çözümler ile IT sistemlerini vazgeçilmez bir öğe haline getirir. TAV IT tarafından yönetilen sistemlere sahip havaalanlarında tüm ortaklar olası işlevsel ve sistem eksiklikleri ile ilgilenmez ve kendi işlerine odaklanma imkanına sahiptir. Havacılık endüstrisi ve teknolojik çözümler konusunda deneyimli ekibi ile TAV IT, havaalanı yönetimini ekibinin bilgisi sayesinde yaratılmış sofistike ürünlerle düzenler. TAV IT Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes Havalimanları ile Gürcistan’da Tiflis ve Batum Havalimanları ve Tunus’ta Monastir Habib Bourguiba ve Enfidha-Hammamet Havalimanlarında faaliyet göstermektedir.


Deneyimli Profesyoneller

TAV çalışanları işleri ile ilgili global gelişmeleri takip ederken çalışmalarını büyük titizlikle ve en yüksek kalitede gerçekleştirirler. Tüm faaliyetlerinde görevlerini ve işleri ile ilgili öncelikleri daima ön plandadır.

Online Destek X

"Live Meeting is a technology that allows you to hold meetings without travelling, through different meetings, with audiovisual support, sharing the common presentations and files for efficient interactive meetings and training courses. It saves time. Furthermore, it offers advantages in terms of costs such as the travel and accommodation expenses of the employees attending meetings."